Algora Hotel Telefon
Algora Hotel Whatsaap
EŞSİZ LEZZETLER

KALİTE ÖNCELİĞİMİZ

ALGORA HOTEL HELAL
YİYECEK İÇECEK SUNUMU İLE
KUSURSUZ HİZMET

Türk Mutfağının Eşsiz Lezzetleri

Türk mutfağının eşsiz lezzetleri ile Dünya mutfağının en özel örneklerinin sunulduğu restoranlarda tatiliniz boyunca bu ziyafetin keyfini çıkarın.

Helal Yiyecek İçecek

Tüm et ve şarküteri ürünlerimiz "AKDENİZ TOROS" Markasıdır.
%100 Helal Kesim.

ET VE ŞARKÜTERİ ÜRÜNLERİ %100 HELAL

TERAS ANA RESTORAN

Her şey dahil konsepti ile zengin bir açık büfeye sahip olan ana restoranımızda sabah, öğle ve akşam sunulan lezzetli yemek çeşitleri, geç vakitte atıştırmak isteyen misafirlerimiz için ise gece çorbası sunulmaktadır. Restoranımızda sunulan tüm gıdaları islami gelenek ve usullere göre üretim yapan Helal Sertifikası’na sahip güvenilir firmalardan temin ediyoruz.

ALKOLSÜZ HER ŞEY DAHİL KONSEPT

ALGORA BEACH KAFE

Özenle sunuma hazırlanmış hafif atıştırmalıkların ve içeceklerin sunulduğu beach kafemizde deniz keyfinin tadını doyasıya çıkaracaksınız.

HELALİNDEN HER ŞEY

HAVUZ SNACK

Havuz keyfine ara vermek istemeyen misafirlerimiz için gün boyu soğuk içecek ve aperatif atıştırmalık ikramları bulunduran snack barımızda çay keyfi yapmak isteyenler için de hizmet verilmektedir.

HELAL YİYECEK İÇECEK SUNUMU EŞLİĞİNDE

LOBİ KAFE

Aileniz ve dostlarınızla birlikte günün tüm yorgunluğunu üzerinizden atabileceğiniz Lobi kafemiz hizmetinizde. Türk kahvesi eşliğinde, en güzel sohbetlerin keyfini çıkaracaksınız...

HELAL TATİL #ALGORAHOTEL KUSURSUZ HİZMET